ZESPÓŁ

Poznaj naszych ekspertów

Nasza wykwalifikowana i wieloletnia kadra świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz dokłada wszelkich starań, aby współpraca była oceniana jako wysoce satysfakcjonująca i profesjonalna.

image

Janina Semeniuk

Założycielka
image

Michał Rewucki

Prezes Zarządu
image

Grażyna Romaniuk

Wiceprezes Zarządu
image

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Finanse I Rachunkowość, Główny Księgowy sygnowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze rachunkowo-księgowej firm zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych działających w branży usługowo-handlowej. Główny Księgowy Centrum Podatkowo-Księgowego Kontex Sp. z o.o. Prywatnie interesuje się odżywianiem i dietetyką.

Damian Błoński

Główny Księgowy
image

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość, Członkini Stowarzyszania Księgowych w Polsce. Jako studentka zdobywała doświadczenie zawodowe w Biurze Rachunkowym i departamencie rachunkowości Spółki Akcyjnej. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm w zakresie podatków, transakcji zagranicznych, a także obsłudze z zakresu kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS dla firm o zróżnicowanym profilu. Na codzień głównie specjalizuje się w obsłudze księgowo - kadrowej twórców oraz firm o profilu marketingowym i doradczym. Prywatnie mama 4 letniego Ignacego. Interesuje się ekonomią oraz rynkami finansowymi.

Justyna Przewrocka-Janik

Członkini Zarządu
image

Absolwent Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość, Student Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej na kierunku Doradca Podatkowy. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm w zakresie podatków, transakcji zagranicznych, a także obsłudze z zakresu kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS dla firm o zróżnicowanym profilu. Na codzień głównie specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej branży IT. Prywatnie harcerz, tancerz w zespole ludowym, okazjonalny aktor i miłośnik piłki nożnej. Fascynuje go psychologia pieniądza i zagadnienia związane z inwestowaniem.

Adam Dębiński

Członek Zarządu
image

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość, członek Stowarzyszania Księgowych w Polsce, współautor e-Book'a poradniczego z zakresu prowadzenia JDG. Jako student zdobywał doświadczenie zawodowe w Biurach Rachunkowych. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm w zakresie podatków, transakcji zagranicznych, a także obsłudze z zakresu kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS dla firm o zróżnicowanym profilu. Na codzień głównie specjalizuje się w obsłudze księgowo - kadrowej dla Kancelarii Adwokackich i Prawniczych oraz firm o profilu doradczym. Prywatnie miłośnik górskich wypraw, pasjonat motoryzacji i mechaniki, sympatyk muzyki filmowej i siatkówki.

Piotr Sidor

Księgowy
image

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej Merito w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm w zakresie podatków, a także obsłudze z zakresu kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS dla firm o zróżnicowanym profilu. Na codzień głównie specjalizuje się w obsłudze księgowo - kadrowej firm o profilu medycznym. Prywatnie pasjonatka kuchni azjatyckiej oraz kinematografii. Wielbicielka architektury wnętrz oraz wszelako rozumianej muzyki.

Luiza Stadnicka

Księgowa
image

Student Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Specjalizuje się w obsłudze rachunkowo-księgowej firm zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych działających w branży usługowo-handlowej. Prywatnie interesuję się ekonomią, rynkami inwestycyjnymi oraz mechaniką.

image

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość. Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo finansowe i skarbowość. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości firm w zakresie podatków, transakcji zagranicznych, a także obsłudze z zakresu kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS dla firm o zróżnicowanym profilu. Na codzień głównie specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej branży artystycznej, kosmetycznej i sportowej. Prywatnie okazjonalna stylistka paznokci, wieczory spędza przy dobrej książce lub serialu. W wolnej chwili maluje i trenuje siłowo.

image

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na kierunku Prawo w Biznesie, Studentka Wyższej Szkoły Ekonomii I Innowacji w Lublinie na kierunku Finanse I Rachunkowość. Zdobywa wiedzę w zakresie księgowania firm zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz stowarzyszeń i fundacji. Na codzień specjalizuje się w obsłudze księgowej firm o profilu usługowym i marketingowym. Prywatnie fanka siatkówki oraz książek przygodowych.

Magdalena Semeniuk

Księgowa
image

Absolwentka Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Studentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej na kierunku psychologia biznesu i przywództwa. W biurze zajmuje się bieżącym wsparciem administracyjnym, rachunkowym oraz organizacją spotkań. Prywatnie miłośniczka filmów i podcastów kryminalnych.

Agnieszka Barczuk

Asystentka biurowa