O NAS

Historia naszego biura

Kontex to firma rodzinna, trzypokoleniowa z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Posiadamy oddziały na terenie Warszawy i Siedlec. Naszymi klientami są firmy z całej Polski: zarówno jednoosobowe działalności jak i spółki prawa handlowego i cywilnego. Współpracujemy już z ponad 600 podmiotami.

„Księgowość to nie tylko język liczb, ale także opowieści o biznesie. Każda cyfra ma swoją historię, a my jesteśmy mistrzami w rozumieniu tego narracyjnego języka finansów.” - założycielka grupy Kontex, Janina Semeniuk

  • 600

    podpisanych umów

  • 33

    lata na rynku

  • 12

    ekspertów

1991 r.

Początek drogi…

Janina Semeniuk i Grażyna Romaniuk chcąc połączyć dwie najważniejsze wartości, pasję i rodzinę otwierają pierwsze w Siedlcach biuro księgowe. Jeszcze nie wiedzą, że zapoczątkowały coś wielkiego…

1993 r.

W Kontexie stawiamy na rozwój

Firma dzięki założycielce Janinie Semeniuk otrzymuje najważniejsze wyróżnienie w sektorze podatkowo-księgowym! Zdobywa uprawnienia do badania sprawozdań finansowych pod nr 1056. 

1995 r.

Podbijamy stolicę

Firma nadal nie zwalnia tempa – w swoje czwarte urodziny uruchamia pierwszy oddział w Warszawie. Tworzą się nowe cele, plany i pomysły, a jest to dopiero początek…

2015 r.

Wielkie otwarcie

Kontex Grupa otwiera nową siedzibę w centrum Warszawy przy ul. Ogrodowej 48 lok. 54. Do zespołu dołączają przedstawiciele trzeciego pokolenia Rafał Romaniuk, Magdalena Szczęsna i Michał Rewucki. 

2018 r.

Rzetelna firma

Wspólna pasja, doświadczenie, zaangażowanie i wzajemne wsparcie doprowadziły do kolejnego sukcesu! Zaufało nam już ponad 600 podmiotów i ta liczba stale rośnie.

2020 r.

Misja współpraca

Janina Semeniuk, Grażyna Romaniuk i Michał Rewucki łączą wspólnie siły i otwierają „Centrum Podatkowo-Księgowe Kontex Sp. z o.o.”. Dzięki współpracy – możemy więcej.

2021 r.

30 lat z Wami

„Żyjąc dla pasji mamy ogromne szczęście budzić się każdego dnia z uśmiechem na twarzy – dlatego, że jesteśmy z ludźmi i dla ludzi. Jesteśmy dla Was” …i tak już od 30 lat. Dziękujemy!

2023 r.

Gala Jubileuszowa 33 i 3

27 października 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się gala jubileuszowa podsumowująca 33 lata istnienia naszego biura.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

… a to dopiero początek